Piąty Dzień Porad

27 kteresawietnia 2013r. w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Porad Specjalistycznych. Zorganizowano go dla rodziców, którzy chcieli zasięgnąć rady odnośnie niepokojących objawów w rozwoju i funkcjonowaniu swoich dzieci. Największym zainteresowaniem cieszyły się porady psychologiczne i logopedyczne.

Specjalista w zakresie EEG Biofeedback, neurologopeda p. Teresa Kucharczyk prowadziła konsultacje z rodzicami, których dzieci mają problemy neurologiczne. Zainteresowani rodzice i dorośli skorzystali również z badań neurologicznych EEG. Nauczyciele i wychowawcy pracujący w Szkole Podstawowej nr 4 oraz rodzice z uwagą wysłuchali prelekcji na temat „Fale mózgowe, a zaburzenia neurologiczne” wygłoszonej przez specjalistę p. Teresę Kucharczyk.

W ramach krótkiej prezentacji metody EEG Biofeedback wykonany został próbny trening. Uczestnicy prezentacji mieli okazję obserwować jego przebieg, dowiedzieć się czemu służy i jakie przynosi efekty.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie. Jesteśmy także otwarci i gotowi na udzielenie (bezpłatnie) stosownej porady: psychologicznej, logopedycznej, pedagogicznej, rehabilitacyjnej w każdym czasie, po uzgodnieniu terminu spotkania.(telefon 774 372 929) 

ED

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku