Spotkanie ze Świętym Mikołajem 2016

imag2499Wieczorem 6 grudnia w internacie odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Jak co roku najważniejszy Gość przybył wraz ze swoimi pomocnikami czyli przyjaciółmi naszego Ośrodka, którzy pomogli mu unieść wielki wór z prezentami. A było co dźwigać! Wychowankowie od dłuższego już czasu bardzo skrupulatnie przygotowywali się do tego niecodziennego spotkania. Kilka dni wcześniej wspólnie wszyscy razem przyozdobili choinkę, udekorowali odświętnie świetlicę oraz swoje pokoje.

W czasie uroczystości przedstawiona została prezentacja multimedialna obrazująca najważniejsze wydarzenia z życia Ośrodka, osiągnięcia i sukcesy uczniów jak również ciekawe zajęcia realizowane w ciągu minionego roku w naszej placówce. Następnie Święty Mikołaj rozdał dzieciom wspaniałe paczki. Wychowankowie natomiast obdarowali zacnych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Na zakończenie wszyscy razem zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem oraz poprosiliśmy Go, aby koniecznie odwiedził nas również w przyszłym roku.

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do: Starosty i Wicestarosty Powiatu Prudnickiego, Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Prudnickiego, Burmistrza Głogówka, Pracowników Komisariatu Policji w Głogówku, Pracowników Aresztu Śledczego                        w Prudniku, Członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa przy Areszcie Śledczym w Prudniku, Nadleśnictwa Prudnik, Sądu Rejonowego w Prudniku, Prokuratury Rejonowej w Prudniku, Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku, Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, Komornika Sądu Rejonowego w Prudniku – Rewiru I, Placówki Straży Granicznej w Opolu, WRM MC POLAND Oddział Prudnik, Bogumiły Pancerz, Stanisława Isalskiego, Weroniki i Zygmunta Wodzisławskich, Piotra i Reginy Miki, Doroty i Sebastiana Kern, Sylwii Kern, a także pracowników i uczniów Zespołu Szkół w Głogówku.

W imieniu wychowanków składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za Wasze serca szeroko otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Szczery uśmiech, który pojawił się na twarzach dzieci niech będzie dowodem jak wiele dobrego czynicie i jaką ogromną radość sprawiacie naszym wychowankom.

R.K.

GTranslate

 
images2016 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku