II Wojewódzki Turniej Rowerowy

9w.t.r.201711 października b.r. w w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Prudniku, odbył się II Wojewódzki Turniej Rowerowy przeznaczony dla klas gimnazjalnych Z.E.T. i uczniów klas P.D.P.

Naszą placówkę reprezentowali:

Patryk Koszek

Rafał Szlotawa – klasy gimnazjalne

oraz

Dariusz Witek

Krzysztof Witek – klasy P.D.P.

Konkurencje takie jak: jazda po rowerowym torze przeszkód, po ósemce, na czas, rzut dętką rowerową do celu, kręcenie kołem rowerowym na czas itp. sprawdzały nie tylko umiejętności jazdy na rowerze w sensie technicznym, lecz również koordynację, umiejętność skupienia uwagi, oceny odległości i kontrolowania emocji.

Spośród uczestników z siedmiu szkół biorących udział w Turnieju (z Opola, Nysy, Krapkowic, Kędzierzyna-Koźla, Strzelec Opolskich, Prudnika i Głogówka), nasi uczniowie:

Rafał Szlotawa – gimnazjum i Krzysztof Witek – P.D.P. zajęli w klasyfikacji indywidualnej trzecie miejsca, otrzymując w nagrodę kaski rowerowe, zestaw kluczy i wkrętaków oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy również otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

Serdecznie im gratulujemy a organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę, sprawny przebieg Turnieju i …..zaproszenie na kolejny.

 

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku