VIII BAL CHARYTATYWNY

1bal 2017Dnia 18 listopada br. Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Za głosem serca” – działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Głogówku już po raz ósmy zorganizowało Bal Charytatywny. Dochód z balu, jak w poprzednich latach w całości przekazany zostanie na rzecz niepełnosprawnych wychowanków Ośrodka.

Patronat nad Balem – już tradycyjnie objął Pan Andrzej Kałamarz,na którego życzliwą pomoc Stowarzyszenie zawsze może liczyć. Po powitaniu Gości przez Dyrektora Ośrodka – Pana Marka Muszyńskiego to właśnie Pan Burmistrz dokonał uroczystego otwarcia Balu.

Bal rozpoczął występ zespołu LOCA – Mażoretek z Białej - pod kierownictwem Pani Karoliny Dreszer, w przerwie pokazu wystąpili uczniowie Ośrodka – bracia Witek – w utworze „Oczy zielone”. Część artystyczną zakończył „Kowbojski taniec integracyjny” ,w wykonaniu uczniów i nauczycieli Ośrodka, który został entuzjastycznie przyjęty przez zgromadzonych gości.

Tak jak w poprzednich latach, do wspólnej zabawy porywał niezastąpiony i jedyny zespół Voice, za którego sprawą, parkiet zapełniony był do białego rana.

Podczas przerw Goście mieli okazję wylicytować piękne obrazy pędzla Pani Doroty Kowyni oraz Pana Ryszarda Janickiego, piłkę do siatkówki z autografami zawodników ZAKS’y Kędzierzyn Koźle oraz przelot samolotem nad Miastem Głogówek – tę atrakcję ufundowała Firma Morawiec. W przerwie zabawy wystąpił Pan Paweł Skóra – Mistrz Polski, Europy i Świata we Freestyle Football, który zachwycił gości nieprawdopodobną wręcz sprawnością fizyczną. Pan Paweł ufundował płytę ze swoimi występami oraz piłkę, które została wylicytowana przez naszych hojnych gości na rzecz Stowarzyszenia.

Dzięki licznym sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli dochód z tegorocznego Balu wyniósł 18575 zł.

Prezes Stowarzyszenia – Agnieszka Dyś wraz z Dyrektorem Ośrodka – Panem Markiem Muszyńskim składają ogromne podziękowania wszystkim dobrodziejom i darczyńcom Stowarzyszenia. Suma, jaką udało nam się zebrać w tym roku dowodzi jak wielu ludziom los dzieci niepełnosprawnych nie jest obojętny. Dziękujemy raz jeszcze i już zapraszamy na Bal w przyszłym roku.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku