Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka na Turniej Piłki Nożnej „Adwokat Cup”

9.opoleUczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka w dniu 1 grudnia w Opolu wzięli udział w losowaniu drużyn do poszczególnych grup turniejowych.

Turniej odbędzie się 16 maja 2018r. na obiektach Wojewódzkiego Kampusu Sportowo – Rekreacyjnego STOBRAWA w Kluczborku. Turniej Adwokat Cup organizowany jest z okazji obchodów 100 – lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej oraz 65 – lecia Izby Adwokackiej w Opolu. W zawodach weźmie udział młodzież niepełnosprawna intelektualnie reprezentująca Ośrodki Szkolno – Wychowawcze oraz Szkoły Specjalne z województwa opolskiego. Drużyny będą rywalizować w eliminacjach grupowych oraz w finałach. Dla zwycięzców sportowej rywalizacji oprócz pucharu przewidziany jest wyjazd na mecz piłkarski rozegrany na PGE Narodowy w Warszawie. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz Burmistrz Miasta Kluczbork Jarosław Kielar.

Reprezentacja Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka : B. Glomb, K. Kaczor, T. Lemka, A. Witek, P. Łukaszów, D. Nowak i K. Smuda. Opiekunem drużyny jest J. Staluszka

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku