WIGILIA W NASZEJ SZKOLE

2wigiliaOd wielu lat tradycją Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Głogówku jest Szkolna Wigilia, na którą zapraszani są rodzice naszych wychowanków. W tym roku uroczystość ta miała miejsce w środę 20 grudnia.

O godzinie 1200 wszyscy pracownicy, uczniowie ich rodzice oraz zaproszeni goście zasiedli do pięknie przygotowanego stołu. Wigilię rozpoczął pan dyrektor Marek Muszyński, który przywitał wszystkich i złożył świąteczne życzenia. Następnie ojciec Marian z Klasztoru o.o. Franciszkanów poprowadził modlitwę i pobłogosławił opłatek. Po uroczystym powitaniu wystąpili uczniowie, w krótkim montażu słowno-muzycznym. Wszyscy uczestnicy mogli włączyć się we wspólne śpiewanie kolęd. Po występie na stołach pojawiły się przepyszne wigilijne potrawy: barszcz, ryba, kapusta z grzybami i pierogi, przygotowane przez nauczycieli i panie kucharki. Na koniec były też świąteczne wypieki: piernik, makowiec, babeczki i inne smakołyki przygotowane przez rodziców naszych uczniów oraz różnego rodzaju sałatki-także ich autorstwa.

Uroczystość przebiegła w miłej, świątecznej atmosferze. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na prezenty i świąteczne ferie, a wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku. 

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku