XV Przegląd Twórczości Wandy Chotomskiej

9zd.chot11 maja 2018 roku odbyła się ważna uroczystość podczas której nasz ośrodek przeszedł pod zarząd gminy Głogówek. Wzięli w niej udział przedstawiciele dotychczasowego organu prowadzącego – Starostwa Powiatowego w Prudniku i przedstawiciele nowego organu prowadzącego czyli Gminy Głogówek.

Uroczystość była połączona z XV Przeglądem Twórczości Wandy Chotomskiej w którym uczestniczyły dzieci z przedszkoli i szkół z terenu całej gminy.

Miejski Dom Kultury w Głogówku udostępnił nam salę widowiskową i sprzęt nagłaśniający. Swoją pomocą służył pan dźwiękowiec. Fundatorem nagród był Burmistrz Miasta - pan Andrzej Kałamarz, któremu serdecznie dziękujemy.

Tematem przeglądu w tym roku były wiersze naszej patronki Wandy Chotomskiej. Uczestnicy dopisali i pięknie deklamowali poezje ubarwiając je nie tylko ruchem, ale i odpowiednim strojem. Ze strony gospodarzy wystąpiła Laura, która przywitała wszystkich piosenką pt.: „Gra w kolory”. Gościom- i tym małym i dużym – podobał się występ Dawida, który tańczył z Jackiem i Agatką, oraz bitował piosenkę naszej Matki Chrzestnej.

Podczas uroczystości dyrektor ośrodka pan Marek Muszyński podziękował panu Staroście i pracownikom powiatu za dotychczasową współpracę. Został też przekazany symboliczny klucz do drzwi naszego ośrodka, który na ręce pana Burmistrza Głogówka pana Andrzeja Kałamarza złożył Starosta Powiatu pan Radosław Roszkowski. Głos zabrali zaproszeni goście.

Punktem kulminacyjnym spotkania była projekcja filmu wykonanego przez pracowników ośrodka przy ogromnej pomocy profesjonalisty – pana Andrzeja Herli, któremu składamy serdeczne podziękowania.

Po rozdaniu nagród dzieci wróciły do szkół i przedszkoli, a wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

Cieszymy się, że goście dopisali, a nasz ośrodek dołączył do grona gminnych placówek oświatowych.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku