Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Głogówku Mistrzami Województwa w Piłce Nożnej

9i.ad.cupW piątek 18 maja 2018r w Kluczborku odbył się turniej piłkarski „ Adwokat Cup”, którego organizatorem była Okręgowa Rada Adwokacka z Opola.

Zawody zorganizowano z okazji 100 – lecia Adwokatury w Polsce i 65 – lecia Izby Adwokackiej w Opolu na wzór prawdziwych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

15 drużyn z całego województwa opolskiego wystąpiła w strojach reprezentacyjnych poszczególnych państw. Zawodnicy zagrali na płycie głównej II – ligowego MKS – u Kluczbork.

Nasz Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Głogówka wystąpił w Mistrzostwach w barwach Danii. Drużyna była w znakomitej formie i rozegrała turniej życia. Zawodnicy zaciekle walczyli o finał w którym spotkali z drużyną ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Prudnika. W finale mundialu pokonaliśmy rywali 3 :0 . Puchar był nasz! Radości nie było końca. Wspaniałą nagrodą dla naszych reprezentantów jest wyjazd na Stadion Narodowy do Warszawy na mecz Reprezentacji Polski. To był wspaniały dzień i wspaniałe emocje. Szkołę reprezentowali : P. Korba, P. Woźniak, B. Glomb, A. Witek, D.Witek, T.Lemka, K. Smuda, P.Łukaszów. Trenerem zwycięskiej drużyny J. Staluszka

Wyniki :

4 : 1 Głubczyce mecze w grupie

4 : 2 Leśnica mecze w grupie

2 : 1 Grodków ćwierfinał

8 : 0 Kędzierzyn Koźle półfinał

3 : 0 Prudnik finał

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku