III Wojewódzki Turniej Rowerowy

1w.t.rowerPod patronatem Komendy Powiatowej Policji, Straży Pożarnej oraz Starostwa w Prudniku, 17 października, po raz trzeci odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w tymże mieście, Wojewódzki Turniej Rowerowy dla najstarszych klas Szkół Podstawowych oraz Przysposabiających do Pracy.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny w nim uczestniczyli, biorąc udział w różnorakich konkurencjach sprawnościowych, w tym – w rowerowym torze przeszkód, który sukcesywnie z edycji na edycję ulega rozbudowaniu o nowe stacje. Naszą placówkę reprezentowało dwóch zawodników z klas P.D.P.: Tobiasz Weiss i Andrzej Witek.

Obaj zaprezentowali się znakomicie, zaś A.Witek zajął I miejsce w swojej kategorii. Dodatkowymi atrakcjami wprowadzonymi w tej edycji był pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z instruktażem przeprowadzony przez p. strażaków, film dotyczący bezpieczeństwa na drodze oraz przydatne gadżety wręczone każdemu uczestnikowi Turnieju. Sama impreza przebiegła bardzo sprawnie a uczestnicy po poczęstunku i wręczeniu nagród zadowoleni wrócili do swoich placówek.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku