Wycieczka do Racławic Śląskich

7raclawiceUczniowie klasy VI-VII Z.E.T. wybrali się 8 listopada b.r. na wycieczkę do Racławic Śląskich. Pierwszą atrakcją był przejazd pociągiem, niektórzy podróżowali nim pierwszy raz. W Racławicach zwiedzili muzeum kolejowe i przyglądali się wspaniałej ruchomej makiecie. Przejazd drezyną wywołał uśmiech na wszystkich twarzach. Kolejnym punktem wycieczki były odwiedziny w domu Julii Kochmaniewicz.

Po zjedzeniu pysznego ciasta nasi podróżnicy zostali zaproszeni na wspólne zajęcia plastyczne z dziećmi klasy II  Szkoły Podstawowej w Racławicach Śląskich. Po wzajemnym obdarowaniu się drobnymi upominkami i słodyczami  zrobieniu wspólnego zdjęcia powróciliśmy do Głogówka. 

Wycieczkę zorganizowały panie Ewa Dyhdalewicz i Teresa Kochmaniewicz, dzielnie wspomagała je pani Hildegarda Herdzin - mama Moniki.

 

Szczególne podziękowania należą się panom ze "Stowarzyszenia Miłośników Kolei Racławice Śląskie", którzy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem oprowadzili nas po racławickim dworcu i zapewnili wiele atrakcji.


GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku