Spotkanie opłatkowo – wigilijne

8jas.2018Wieloletnią tradycją naszej szkoły w okresie bożonarodzeniowym jest organizowana Szkolna Wigilia, w której uczestniczą nie tylko nauczyciele i uczniowie, lecz także ich rodzice i opiekunowie. W tym roku uroczystość ta odbyła się w środę 19 grudnia.

W tym roku zaszczycili nas także swoją obecnością o.o. Sylwester i o.o. Paweł - Gwardian z Klasztoru, którzy poprowadzili modlitwę i poświęcili opłatki.

0 godzinie 12 45 wszyscy zasiedli przy pięknie udekorowanych stołach. Wigilię rozpoczął dyrektor – pan Marek Muszyński, witając przybyłych i składając świąteczne życzenia. Następnie wystąpili uczniowie w krótkim ale dającym wiele do myślenia przedstawieniu jasełkowym pt: „Jasełka....inaczej”. Wspólne kolędowanie poprzedziło poświęcenie opłatków i zmówienie modlitwy, po których na stołach pojawiły się przygotowane przez p. kucharki, rodziców i naszych uczniów pod kierunkiem nauczycieli, przepyszne potrawy wigilijne: barszcz, krokiety, pierogi, kapusta z grzybami i ryby pod różną postacią, sałatki oraz przeróżne wypieki.

Uroczystość przebiegła w ciepłej, świątecznej atmosferze. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na świąteczne ferie i prezenty, życząc wszystkim zdrowych, radosnych upływających w rodzinnej, ciepłej atmosferze świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2019 Roku.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku