XVII WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

6k.infDnia 05.03.2019r. już po raz XVII w Zespole Szkół Specjalnych im. J. Tuwima w Krapkowicach spotkali się uczniowie opolskich szkół i ośrodków wychowawczych, by walczyć o tytuł najlepszego z najlepszych w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Posługuję się sprawnie komputerem”.

Jak corocznie frekwencja dopisała. O tytuł ubiegało się 9 uczestników. Nasz ośrodek reprezentował uczeń klasy VII Tomasz LemkaBrał w nim udział po raz pierwszy, lecz pokazał się z bardzo dobrej strony plasując się na II medalowym miejscu. Gratulacje!!!

Jak corocznie wszyscy uczestnicy poddani zostali sprawdzianowi posiadanej wiedzy teoretycznej (test pisemny) i praktycznego jej wykorzystania podczas pracy przy komputerze. Z roku na rok organizatorzy podnoszą poprzeczkę a uczniowie, by sprostać wymogom Konkursu wykazują się coraz wyższym poziomem wiedzy i umiejętności. Tak było i tym razem, zwłaszcza jeżeli chodzi o test pisemny. Również w tym roku poziom reprezentowany przez uczestników był bardzo wyrównany o czym świadczyły różnice w punktacjach wynoszące zaledwie 0,5 punkta, oraz jedno miejsce ex aequo!

Konkurs przebiegł bardzo sprawnie i jak zwykle w miłej atmosferze a jego uczestnicy oprócz satysfakcji z własnej pracy, otrzymali dyplomy i wartościowe nagrody rzeczowe.

Dziękujemy i już dziś deklarujemy uczestnictwo w kolejnej jego edycji.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku