Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka Wicemistrzami Województwa w Piłce Nożnej 2019

5a.cup.2019W czwartek 25 kwietnia 2019r w Opolu po raz drugi odbył się turniej piłkarski „Adwokat Cup”, którego organizatorem była Okręgowa Rada Adwokacka z Opola. Zawody zorganizowano w Opolu na wzór prawdziwej Ligi Mistrzów UEFA w Piłce Nożnej.

Dziesięć drużyn z całego województwa opolskiego wystąpiło w strojach europejskich klubów piłkarskich. Gościem honorowym turnieju był selekcjoner drużyny narodowej - J. Brzęczek.

Nasz Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Głogówka wystąpił w turnieju w barwach FC Barcelona. Drużyna była w znakomitej formie i rozegrała wspaniały turniej. Zawodnicy zaciekle walczyli o finał w którym spotkali się z drużyną ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Grodkowa. W finale mundialu przegraliśmy z rywalem 1:2.

Imponującą nagrodą dla naszych reprezentantów jest zwiedzanie stolicy i nocleg w Hotelu Marriott w Warszawie. To był niezapomniany dzień i wielkie emocje.

Szkołę reprezentowali : B. Glomb, A. Witek, T.Lemka, K. Smuda, P.Łukaszów, K.Kaczor, K.Mika, Ł. Bernaś i T. Wiess. Trenerem drużyny J. Staluszka. Królem strzelców turnieju został Piotr Łukaszów. 


Wyniki meczów:

 

1 : 2   Grodków     -      mecz grupowy

 

8 : 0   Brzeg           -      mecz grupowy

 

3 : 0   Kędzierzyn Koźle  -  półfinał

 

1 : 2 Grodów         -       finał

 

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku