IV Wojewódzki Turniej Rowerowy

8w.t.rPo raz drugi w tym roku szkolnym w dniu 05.06.2019 r. odbyła się już czwarta edycja Wojewódzkiego Turnieju Rowerowego dla najstarszych klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół przysposabiających do pracy.

Honorowy patronat nad imprezą sprawowały jak zwykle Komenda Powiatowa Policji, Straż Pożarna oraz Starostwo Powiatowe w Prudniku.

Po oficjalnym powitaniu, uczniowie uczestniczyli w pokazach przeprowadzanych przez strażaków, policjantów oraz służby ratownictwa medycznego.

Atrakcję stanowiła grupa monocyklistów z Chrzelic, którzy w układach grupowych i indywidualnej jeździe zaprezentowali swoje umiejętności.

Uczniowie naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach: Piotr Łukaszów i Rafał Szlotawa reprezentowali gimnazjum, zaś Patryk Koszek i Tobiasz Weiss – szkołę przysposabiającą do pracy. Mieli do pokonania szereg konkurencji sprawnościowych, w tym – w rowerowy tor przeszkód, jazdę na czas po kopercie, slalom pomiędzy pachołkami rowerem trójkołowym, pokonywanie wyznaczonego odcinka w możliwie najdłuższym czasie oraz musieli się wykazać umiejętnościami pompowania kół rowerowych, montowania oświetlenia na rowerze itp.

OstateczniePiotr Łukaszów i Rafał Szlotawa zajęli odpowiednio I i II miejsce w swojej kategorii, zaś Tobiasz Weiss – miejsce III wśród szkół ponadgimnazjalnych. Pozostali uczestnicy Turnieju, w tym Patryk otrzymali przydatne gadżety rowerowe. Impreza, jak zwykle przebiegła bardzo sprawnie a uczestnicy po poczęstunku i wręczeniu nagród powrócili do swoich placówek

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku