Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka wicemistrzami Europy

4lodzW dniach od 29 sierpnia do 01 września w Łodzi odbył się Europejski Turniej w Piłce Siatkowej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych. W turnieju wzięło udział 5 reprezentacji: Niemiec, Włoch, Serbii i dwie reprezentacje z Polski.

Siatkarze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Głogówka wraz z partnerami z MKS Pogoń Prudnik tworzyli reprezentację Polski na turnieju w Łodzi. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki.

Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja z Polski z województwa łódzkiego wygrywając z nami w finale 2 : 1. Trzecie miejsce przypadło Serbii, która w meczu o III miejsce ograła 2:0 reprezentację Niemiec. Z całego turnieju jesteśmy bardzo zadowoleni nasi zawodnicy zaprezentowali się na tym turnieju bardzo dobrze. Drugie miejsce wśród 5 zespołów to ogromny sukces tych młodych chłopaków, którzy zagrali wspaniałe we wszystkich meczach.

Patronem całego Turnieju byli: były siatkarz Serbii Vladimir Grbić i Sebastian Świderski obecnie prezes zarządu ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Skład reprezentacji Polski: Patryk Korba, Patryk Woźniak, Mateusz Wesoły, Marcin Florian, Anastazja Świstun, Małgorzata Ścibor – Karawan, Oskar Spychała, Michał Jeleń, Jakub Chwastyk, Filip Pęcherczyk

Trenerzy: Jacek Staluszka , Marek Muszyński, Sławomir Bogocz, Anna Hajduk i Aleksandra Jamuła-Bielawiec.

 

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku