Międzyklasowy Dzień Chłopca

5d.chJuż dziś 27 września rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Chłopca. Razem z rodzicami i wychowawcami, w Kazimierzu, spotkały się klasy IV-VI ZET "A", VII i VIII SP oraz II PDP "B".

Czytaj więcej: Międzyklasowy Dzień Chłopca

Projekt "Wspierajmy się razem"

Dzień dobry!

Pragnę poinformować, że w dniach 5-6 październik 2019 r. odbędzie się szkolenie: "Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi problemami w nauce - Szkolny Program Interwencyjny Sally Goddard - Blyte oparty o integrację odruchów oraz ocenę neuromotorycznej gotowości do nauki testem przesiewowym INPP".

Zadanie to będzie realizowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego z projektu "Wspierajmy się razem" rehabilitacja dla seniorów, integracja sensoryczna dla dzieci oraz wspomaganie rozwoju niepełnosprawnych.

Pozdrawiam 

Małgorzata Pieścikowska

koordynator projektu

m.b.obyw

1m.b.obyw 


Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

5r.szk.2019-20Dziś rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pierwszy raz podczas uroczystości rozpoczęcia towarzyszył nam poczet sztandarowy naszej szkoły. Powiększyło się też grono naszych pracowników i uczniów.

Czytaj więcej: Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka wicemistrzami Europy

4lodzW dniach od 29 sierpnia do 01 września w Łodzi odbył się Europejski Turniej w Piłce Siatkowej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych. W turnieju wzięło udział 5 reprezentacji: Niemiec, Włoch, Serbii i dwie reprezentacje z Polski.

Czytaj więcej: Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Głogówka wicemistrzami Europy

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

9c.z.r.szk

Nadszedł długo przez uczniów oczekiwany dzień 19 czerwca b.r., w którym wszyscy zgromadziliśmy się w auli szkoły na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019. Po odśpiewanym hymnie państwowym, zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitał Dyrektor placówki - p. Marek Muszyński,

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Kwesta 2019

list do ciebie

XVI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI WANDY CHOTOMSKIEJ

9d.xvip.t.w.chW tym roku spotkaliśmy się na XVI Przeglądzie Twórczości Wandy Chotomskiej 5 czerwca, aby bawić się wspólnie podczas oglądania krótkich form kabaretowych, które wypłynęły spod pióra przez naszej Matki Chrzestnej.

Czytaj więcej: XVI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI WANDY CHOTOMSKIEJ

IV Wojewódzki Turniej Rowerowy

8w.t.rPo raz drugi w tym roku szkolnym w dniu 05.06.2019 r. odbyła się już czwarta edycja Wojewódzkiego Turnieju Rowerowego dla najstarszych klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół przysposabiających do pracy.

Czytaj więcej: IV Wojewódzki Turniej Rowerowy

WOJEWÓDZKI TURNIEJ W RINGO

1ringoW dniu 30 maja odbył się Wojewódzki Turniej w Ringo w Leśnicy. Nasi uczniowie w składzie: Sara Woźniak, Emila Mendak, Bartłomiej Glomb, Tomasz Lemka, Dawid Jung, Łukasz Bernaś i Kewin Mika drużynowo zajęli V miejsce. Zawody były rozgrywane w kategoriach wiekowych.

Uczniowie SOSW z Głogówka na podium.

4p.n.gogolinW Krapkowicach 29 maja odbył się Regionalny Turniej Piłki Nożnej OLIMPIAD SPECJALNYCH. W zawodach oprócz naszej drużyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Głogówku oraz zespołu gospodarzy wzięły udział zespoły

Czytaj więcej: Uczniowie SOSW z Głogówka na podium.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku