Międzyszkolny Konkurs Kroszonkarski 2019 r.

4krosz

Pisanki, kraszanki, skarby wielkanocne

Pięknie ozdobione, ale niezbyt mocne

Pisanki, kraszanki całe w ornamentach”

Czytaj więcej: Międzyszkolny Konkurs Kroszonkarski 2019 r.

WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W GŁUBCZYCACH

6t.sW dniu 27.03.2019r w Głubczycach odbył się XXIV Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Piotr Łukaszów i Kacper Smuda. Po długiej i ciężkiej rywalizacji uczniowie naszego Ośrodka prowadzeni przez J. Staluszkę drużynowo zajęli II miejsce, natomiast w swoich kategoriach wiekowych zajęli następujące miejsca: I miejsce Kacper Smuda i II miejsce Piotr Łukaszów.

XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej

9k.wiedzy-techDnia 26 marca gościliśmy po raz pierwszy w Strzelcach Opolskich na organizowanym już po raz XVI Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Technicznej. Nasz ośrodek reprezentował uczeń klasy III gimnazjalnej - Kamil Przybyła. Konkurs podzielony był na trzy etapy.

Czytaj więcej: XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej

„Wspierajmy się razem!”

9e.m.b.oW ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Głogówku 20 marca br. dokonano uroczystego otwarcia sal: rehabilitacyjnej, multimedialnej i integracji sensorycznej z projektu: „Wspierajmy się razem!”

Czytaj więcej: „Wspierajmy się razem!”

Warsztaty kroszonkarskie

9c.w.krosz12 marca 2019 r. w gospodarstwie agroturystycznym w Walcach, odbyły się  warszaty kroszonkarskie prowadzone przez panią Marię Żmiję Glombik.  

Czytaj więcej: Warsztaty kroszonkarskie

XVII WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

6k.infDnia 05.03.2019r. już po raz XVII w Zespole Szkół Specjalnych im. J. Tuwima w Krapkowicach spotkali się uczniowie opolskich szkół i ośrodków wychowawczych, by walczyć o tytuł najlepszego z najlepszych w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Posługuję się sprawnie komputerem”.

Czytaj więcej: XVII WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

Spotkanie opłatkowo – wigilijne

8jas.2018Wieloletnią tradycją naszej szkoły w okresie bożonarodzeniowym jest organizowana Szkolna Wigilia, w której uczestniczą nie tylko nauczyciele i uczniowie, lecz także ich rodzice i opiekunowie. W tym roku uroczystość ta odbyła się w środę 19 grudnia.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowo – wigilijne

Międzynarodowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych

9c.dobrzenW Dobrzeniu Wielkim dnia 05 grudnia, już po raz dziewiąty odbyły się Mikołajkowe Międzynarodowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych. Było to integracyjne spotkanie dla osób niepełnosprawnych, które miały możliwość sprawdzenia swoich

Czytaj więcej: Międzynarodowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych

Wojewódzki Turniej Unihokeja

3unihokejW dniu 04 grudnia 2018r w Opolu odbył się Wojewódzki Turniej Unihokeja. W zawodach oprócz naszej drużyny z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Głogówku wzięły udział drużyny z Nysy, Namysłowa, Kędzierzyna Koźla, Grodkowa, Kluczborka i drużyna gospodarzy z Opola.

Czytaj więcej: Wojewódzki Turniej Unihokeja

Warsztaty piernikowe.

7warsztaty piernik29 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod okiem doświadczonych pasjonatów wypieków p. Marii Żmiji Glombik i p. Eli Rinke zgłębiali tajniki dekorowania pierników. W tym magicznym, przedświątecznym okresie chodzi o to, aby w sposób szczególny zbudować atmosferę, aby uczniowie przeżywali każdą chwilę, aby w gronie rówieśników mogli się doskonale bawić i miło spędzić czas.

Czytaj więcej: Warsztaty piernikowe.

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

5zunif.2018W dniach 28 i 29 listopada 2018r.w Głogówku odbyły się zawody Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych. Organizatorem zawodów był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy. 

Czytaj więcej: UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku