SIATKÓWKA W GŁOGÓWKU

Po raz III nasza szkoła była organizatorem III Opolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Zunifikowanej Olimpiad Specjalnych.W dniu 18 marca cztery drużyny: (dwie z Kędzierzyna – Koźla, Głubczyc i gospodarze) wzięło udział w turnieju. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i kończyły się po trzysetowych setach. Poziom zawodów był bardzo wysoki ponieważ partnerami byli zawodnicy występujący w III lidze.

Naszą szkołę wspierali dwóch zawodników z Prudnika i dwóch uczniów z Zespołu Szkół w Głogówku.

Ostatecznie nasza drużyna zajęła II – miejsce przegrywając w finale z drużyną z Kedzierzyna – Koźla 2:1.

Naszą szkołę reprezentowali: Sz. Raczek, J. Barcik, D. Bubeńko, P. Tomasiak

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku