MAKROREGIONALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

siatkaW dniach 4-6 grudnia w Głuchołazach odbywał się I Makroregionalny Turniej piłki siatkowej zunifikowanej O.S. Pięciu uczniów Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Głogówka reprezentowało nasze województwo opolskie w tym turnieju: J. Barcik, Sz. Raczek, D. Bubeńko, P. Korba, P. Woźniak. Nasi reprezentanci wspierani byli zawodnikami z Prudnika i Głogówka, którzy wystąpili w roli parterów: M. Ścibor, A. Świstun, P. Marczyński, M. Cydejko, M. Jary. Trenerami drużyny byli Panowie: S. Bogocz i M. Muszyński.

W zawodach wzięło udział 12 drużyn z czterech oddziałów: łódzkiego, śląskiego beskidzkiego i opolskiego.

Po rozegraniu meczy obserwowanych drużyny zostały podzielone do odpowiednich grupy sprawnościowe. Reprezentanci naszego oddziału w zawodach zajęli II – miejsce. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe.

Patronem zawodów był były reprezentant Polski w piłce siatkowej Sebastian Świderski, który gościł w dniu otwarcia zawodów.

Organizatorem zawodów był opolski oddział Olimpiad Specjalnych Polska-Opolskie. Za część sportową zawodów odpowiedzialny był Pan Marek Muszyński na co dzień pracujący w Ośrodku w Głogówku. Wszyscy uczestnicy zawodów podkreślali, że I Makroregion był promocją siatkówki na najwyższym poziomie sportowym. Mamy nadzieję, że już nie długo dojdzie do organizacji zawodów Ogólnopolskich.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku