Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób niepełnosprawnych "Za głosem serca"

VI BAL CHARYTATYWNY

VI BAL CHARYTATYWNY ORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „ ZA GŁOSEM SERCA ” I RADĘ RODZICÓW PRZY SOSW W GŁOGÓWKU.

               14 lutego 2015r. w restauracji Duet w Głogówku, pod patronatem Posłanki na Sejm RP Pani Janiny Okrągły i Burmistrza Głogówka Pana Andrzeja Kałamarza odbył się VI Bal Charytatywny.

bal 6

Czytaj więcej: VI BAL CHARYTATYWNY

V BAL CHARYTATYWNY

V Jubileuszowy Zimowy Bal Charytatywny

15 lutego br. w restauracji Duet w Głogówku, odbył się V jubileuszowy Bal Charytatywny. Tradycyjnie patronat nad nim objęła Posłanka na Sejm RP Pani Janina Okrągły. Pomysłodawcami i organizatorami balu byli: Dyrektor Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku Pani Danuta Kopiec oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „ Za głosem serca”.

Czytaj więcej: V BAL CHARYTATYWNY

IV Zimowy Bal Charytatywny

02 lutego 2013r. w restauracji Duet w Głogówku, pod patronatem Posłanki na Sejm RP Pani Janiny Okrągły odbył się kolejny już Bal Charytatywny. Organizatorem balu była Rada Rodziców Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Za głosem serca”. Wśród zaproszonych gości obecni byli Pani Posłanka Janina Okrągły z małżonkiem oraz Burmistrz Głogówka Pan Andrzej Kałamarz z małżonką. Bal rozpoczął się występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna – Koźla, pod batutą pana Krzysztofa Ligenzy. Po występie orkiestry zaprezentowała się grupa taneczno – wokalna z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Głogówku, pod opieką pani Agnieszki Dyś i pana Marcina Imiołka.nawww

Czytaj więcej: IV Zimowy Bal Charytatywny

III Zimowy Bal Charytatywny

18 lutego 2012 r. pod patronatem Posłanki RP Janiny Okrągły odbył się w restauracji „Duet” w Głogówku kolejny Bal Charytatywny na rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem balu była Rada Rodziców Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Za głosem serca”.                                                                      

       Wśród zaproszonych gości obecni byli: posłanka RP p. Janina Okrągły z mężemi Burmistrz Głogówka pan Andrzej Kałamarz z małżonką.

Czytaj więcej: III Zimowy Bal Charytatywny

II Bal Charytatywny

Pod patronatem Starosty Prudnickiego i Burmistrza Głogówka  5 lutego 2011 r odbył się kolejny Bal Charytatywny na rzecz Dzieci i Osób niepełnosprawnych. Organizatorem balu była Rada Rodziców Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „ Za głosem serca".

Wśród zaproszonych gości obecny był Burmistrz Głogówka Pan Andrzej Kałamarz z małżonką.

Czytaj więcej: II Bal Charytatywny

Więcej artykułów…

Podkategorie

  GTranslate

   
   
  images
   
   
   epuap
   
   bezpieczna szkola
   
   
   

   

  stowarzyszenie za_glosem_serca

   fsnt

   

   

   

   

  licznik

  Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

  Polub nas na Facebooku