V BAL CHARYTATYWNY

V Jubileuszowy Zimowy Bal Charytatywny

15 lutego br. w restauracji Duet w Głogówku, odbył się V jubileuszowy Bal Charytatywny. Tradycyjnie patronat nad nim objęła Posłanka na Sejm RP Pani Janina Okrągły. Pomysłodawcami i organizatorami balu byli: Dyrektor Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku Pani Danuta Kopiec oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „ Za głosem serca”.

 Dyrektor Ośrodka oraz Prezes Stowarzyszenia Pan Edward Wesoły witali wszystkich przybywających gości, wśród których byli między innymi Pani Posłanka Janina Okrągły z małżonkiem, Burmistrz Głogówka Pan Andrzej Kałamarz z małżonką oraz V-ce Burmistrz Barbara Wróbel z małżonkiem. Niespodzianką powitalną dla każdego gościa był drobny upominek, wręczany przez parę w strojach szlacheckich. Tradycyjnie bal rozpoczął się występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna –Koźla, pod batutą pana Krzysztofa Ligenzy. Po występie orkiestry zaprezentowała się grupa wokalna oraz grupa taneczna składająca się z nauczycieli i uczniów Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Głogówku. Wokaliści przygotowani przez pana Marcina Imiołka zaprezentowali utwory muzyczne, natomiast grupa taneczna, wykonała taniec dworski, którego choreografię przygotowała pani Agnieszka Dyś. Bal uświetnił również występ akordeonistki Moniki Rojek. Wszystkim występującym w części artystycznej serdecznie dziękujemy.

            Podczas tegorocznego balu, podobnie jak w poprzednich latach konferansjerem był Pan Bartosz Bukała (www.voicemedia.pl). Znakomicie dobranym repertuarem oraz fantastyczną aranżacją muzyczną, zespół "Voice" po raz piąty zachęcał gości do wspólnej zabawy i porywał do tańca. Parkiet zapełniony był do białego rana.

Dyrektor Ośrodka Danuta Kopiec i Prezes Stowarzyszenia Edward Wesoły składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za udzieloną pomoc. Do grona naszych darczyńców i ofiarodawców należą miedzy innymi :

Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz, Dorota i Joachim Nowak- Restauracja” Duet”, Zespół muzyczny „Voice”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna Koźla, Beata i Konrad Poremba, Zakład Cukierniczy „Piast”, Kurspiot Waldemar i Klaudia, Ewa i Jan Fedorowicz, Piekarnia –cukiernia Krystian Stosiek ,Piekarnia - cukiernia Jurczyk Rafał, Jan Nowak, Matex- Monika Kunert, Cukiernia - Rogosz Martin i Daria, Sklep „Ambrozja” Bożena i Andrzej Wawer, Chempest –Weronika i Zygmunt Wodzisławscy, Salony Kosmetyczne z Głogówka: „Lidia”,”Lavsonia”, Zakłady fryzjerske: Dorota Barton, MEG – Małgorzata Kubisztal, , Pizzeria Angelo, Hotel-Restauracja „Olimp”- Beata Szczepańska z Prudnika, Studio Urody-Justyna Romaniuk z Prudnika, Salon Kosmetyki naturalnej Małgorzata Kalinowska, Galeria Misz Masz z Prudnika. Ewa i Piotr Poremba – Restauracja Salve, Bractwo Sorontar i Agencja Artystyczna „5 żywiołów”, „Ambasada zdrowia i urody” w Głogówku-Djamila Parpura, Prezes Pływalni „Delfin” Krapkowice – Joachim Kubilas. Restauracja Starówka w Głogówku – Sebastian Kern, Opex – Bolesław Chrobrowski, „ i-log” Spółka z.o.o z Kędzierzyna- Koźla, Janicki Ryszard – artysta rzeźbiarz, Cuber Marian-pracownia witraży, Ministerstwo Obrony Narodowej – Obarowski Arkadiusz. Składamy także podziękowania dla wszystkich anonimowych darczyńców, którzy wsparli organizację w balu.

Po raz drugi, w naszej akcji uczestniczyli Rękodzielnicy z całej Polski, którzy bezinteresownie przekazywali na nasz cel swą twórczość. Dziękujemy im serdecznie.

Dziękujemy również Pracownikom Ośrodka i Członkom Stowarzyszenia za pomoc i wsparcie przy organizacji Balu.

       Na balu panowała wspaniała atmosfera, która sprzyjała hojności bawiących się gości.

Dochód z balu wyniósł jedenaście tysięcy złotych. Pieniądze zgromadzone w trakcie imprezy wspomogą bieżącą działalność Stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „ Za głosem serca” i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Piątym Zimowym Balu Charytatywnym i już dziś zapraszamy na kolejny – VI - w 2015 roku .          

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku