II Bal Charytatywny

Pod patronatem Starosty Prudnickiego i Burmistrza Głogówka  5 lutego 2011 r odbył się kolejny Bal Charytatywny na rzecz Dzieci i Osób niepełnosprawnych. Organizatorem balu była Rada Rodziców Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej w Głogówku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „ Za głosem serca".

Wśród zaproszonych gości obecny był Burmistrz Głogówka Pan Andrzej Kałamarz z małżonką.

Bal rozpoczął się występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Składu Kameralnego Orkiestry MDK w Głogówku pod dyrekcją pana Rafała Miczki. W trakcie występów orkiestry zaprezentował się Zespół Taneczny „Solio" pod opieką Anny Miczka. Wystąpiła także Nina Tomczak - solistka Studia Piosenki, którego kierownikiem jest pani Joanna Baran. Podczas balu uczestników czekało jeszcze wiele atrakcji, m.in.: występ Zespołu Tanecznego z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Głogówku pod opieką pani Agnieszki Dyś, Zespołu Tanecznego z Racławic Śląskich pod opieką pana Bogdana Bambrowicza. W dynamicznym tańcu z repertuaru Michaela Jacksona wystąpił Mateusz Wojciechowski - uczeń V klasy Szkoły Podstawowej w Czarnowąsach. Góralskie rytmy zdominowały występ Moniki Rojek grającej na akordeonie. Ten wyjątkowy magiczny wieczór uświetnił występ Romana Gerczaka znanego z występów w Teatrze Studenckim Kalambur, współzałożyciela kabaretu Elita, nagrodzonego na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu za piosenkę" Zabrałaś mi lato". Miła niespodzianką był także występ Grupy Wokalnej Księdza Ryszarda - Proboszcza naszej parafii.

            Konferansjerem na balu był Pan Bartosz Bukała (www.voicemedia.pl), a oprawę muzyczną zapewnił zespół „VOICE" z Głogówka. Atmosfera była wspaniała i sprzyjała aktywności oraz hojności bawiących się gości. Dochód z licytacji rzeczy zwykłych i niezwykłych wyniósł  5273,00zł.

            Organizatorzy balu składają serdeczne podziękowania ofiarodawcom za przekazanie przedmiotów na licytację oraz wsparcie finansowe.

 Prezes Stowarzyszenia pan Edward Wesoły i Dyrektor Ośrodka Danuta Kopiec bardzo serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom II  Balu Charytatywnego i już dziś zapraszają na kolejny w 2012 roku.

                                                                                                                      Organizatorzy

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku