I Majowy Bal Charytatywny

16 maja 2009r odbył się w Głogówku Bal Charytatywny na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych pod patronatem Starosty Powiatu Prudnickiego i Burmistrza Głogówka organizowany przez Radę Rodziców Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej i Stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Za głosem serca".

     Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Powiatu Prudnickiego Pan Radosław Roszkowski, w-ce Starosta Pan Józef Skiba, Burmistrz Głogówka Pan Andrzej Kałamarz, Członek Zarządu Województwa Opolskiego Pan Andrzej Kasiura, dyrektor Aresztu Śledczego w Prudniku Pan Stanisław Isalski, przedstawiciel Centrum Pomocy Rodzinie Pani Krystyna Wilisowska.

     Bal rozpoczął się występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu pod dyrekcją Pana Krzysztofa Ligenzy. Uczestników czekało wiele atrakcji między innymi: występ Natalii Rycek- laureatki wyróżnionej na Ogólnopolskich Konkursach Wokalnych oraz występ Grupy Wokalnej Księdza Proboszcza Ryszarda Kinder z Głogówka.

    Konferansjerem na balu był Pan Bartosz Bukała, a oprawę muzyczną zapewnił zespół "VOICE" z Głogówka. Atmosfera była wspaniała i sprzyjała aktywności oraz hojności bawiących się gości. Dochód z licytacji rzeczy zwykłych i niezwykłych wyniósł 4995,13zł.

    Organizatorzy balu składają serdeczne podziękowania ofiarodawcom za przekazanie przedmiotów na licytację oraz wsparcie finansowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom I Majowego Balu Charytatywnego i już dziś zapraszamy na kolejny w 2010 roku.


GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku