VI BAL CHARYTATYWNY

VI BAL CHARYTATYWNY ORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „ ZA GŁOSEM SERCA ” I RADĘ RODZICÓW PRZY SOSW W GŁOGÓWKU.

               14 lutego 2015r. w restauracji Duet w Głogówku, pod patronatem Posłanki na Sejm RP Pani Janiny Okrągły i Burmistrza Głogówka Pana Andrzeja Kałamarza odbył się VI Bal Charytatywny.

bal 6

         Tradycyjnie Bal odbył się w Restauracji „ Duet ”, która swoim wystrojem nawiązywała do wieczoru walentynkowego. Podczas tegorocznego Balu konferansjerem był Pan Dragomir Rudy, a oprawę muzyczną zapewnił zespół „ OMEGA” z Kuniowa, który bawił gości do białego rana. Atrakcją wieczoru był występ Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” pod kierownictwem Pani Danuty Morawskiej zabierając nas w sentymentalną podróż po całej Polsce. Po występie Zespołu zaprezentowały się utalentowane uczennice Ośrodka Jessika Barcik i Natalia Gorke, przygotowane wokalnie przez Pan Marcina Imiołka. Wszystkim występującym w części artystycznej charytatywnie, serdecznie dziękujemy. Zabawie jak zwykle przyświecał szczytny cel niesienia pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej. Atmosfera była wspaniała i sprzyjała aktywności oraz hojności bawiących się gości. Dochód z balu wyniósł 16780,00 zł. Zgromadzone fundusze w trakcie balu zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego do diagnozy i treningu uwagi słuchowej metodą Tomatisa oraz na cele statutowe Stowarzyszenia „Za głosem serca” i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Wandy Chotomskiej.

   Dyrektor Ośrodka Danuta Kopiec i Prezes Stowarzyszenia Edward Wesoły składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za udzieloną pomoc. Do grona i ofiarodawców należą miedzy innymi :.

Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz, Dorota i Joachim Nowak- Restauracja” Duet”, Zespół muzyczny Omega z Kuniowa, Zespół pieśni i tańca „Częstochowa, Dorota Kowynia, Adrian Rum, Ryszard Janicki, Zakład Cukierniczy „Piast”, Klaudia i Waldemar Kurspiot, Beata i Konrad Poremba, Bożena i Wojciech Żebrowski, ksiądz proboszcz Ryszard Kinder, Piekarnia –cukiernia Krystian Stosiek, Piekarnia - cukiernia Jurczyk Rafał, Piekarnia – cukiernia Maria i Franciszek Magosz, Matex - Monika Kunert, Cukiernia - Rogosz Martin i Daria, Sklep „Ambrozja” Bożena i Andrzej Wawer, Chempest –Weronika i Zygmunt Wodzisławscy, Salony Kosmetyczne z Głogówka: „Lidia”, „Lavsonia”, Dariusz Skrzypczak, Zakłady fryzjerske: Dorota Barton, MEG – Małgorzata Kubisztal, Salon fryzjerki „Greg” z Prudnika, Pizzeria Angelo, sklepy odzieżowe „Ania”, „AS”, „Moda Włoska”, „ Manhattan”, Pani Turowska, sklep jubilerski Beata Fresz, księgarnia „Alfa”, sklep kosmetyczny Rafał Wójcik, Gabriela i Krystian Larysz, sklep mięsny „Przymus” Marek Kolendowski i Marcela Scheer, kwiaciarnia – Ewa Szefler oraz kwiaciarnia - Adriana Lindner – Szurowska, myśliwi – Jan Lubas i Jan Pol, Grzegorz Żuchowicz, Genowefa Zabrzewska, Hotel-Restauracja „Olimp”- Beata Szczepańska z Prudnika, Studio Salon Kosmetyki Naturalnej Małgorzata Kalinowska, „Ambasada zdrowia i urody” w Głogówku Djamila Parpura, Restauracja Starówka w Głogówku – Sebastian Kern, usługi transportowe Jan Federowicz, fabryka okularów w Bielawie –„Liw Lewant” Wacław Szwaczka, „i-log” Spółka z.o.o z Kędzierzyna- Koźla, Cuber Marian-pracownia witraży.

Składamy także podziękowania dla wszystkich anonimowych darczyńców, którzy wsparli organizację tegorocznego balu i już dziś zapraszamy na następny w 2016 roku.

GTranslate

 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku