Pani Poseł w szkole

     W piimg 7323ątek, 4 listopada 2011 r. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Głogówku gościł Posła na Sejm Okręgu Opolskiego panią Janinę Okrągły.
Uczniowie klasy I - II - III Szkoły Przysposabiającej do Pracy powitali p. Poseł oraz p. Dyrektor Danutę Kopiec. W wyjątkowej atmosferze toczyła się rozmowa na tematy bliskie naszym uczniom. Ponadto uczniowie zadawali pytania pani Poseł dotyczące jej pracy.

           Pani Janina Okrągły w swojej wypowiedzi przybliżyła uczniom pracę posłów oraz tematy jakimi zajmują się w kwestii osób niepełnosprawnych. Na zakończenie spotkania pani Poseł wręczyła naszym klasowym Olimpijczykom Igrzysk Światowych Mateuszowi Wesoły, Marcinowi Florian i Piotrowi Florian listy gratulacyjne od pani Anny Komorowskiej za godne reprezentowanie naszego kraju i zdobycie srebrnych medali w koszykówce.

           Po zakończonym spotkaniu pani Dyrektor oprowadziła panią Poseł po ośrodku. Nasz gość zauważył duży wkład pracy nauczycieli na rzecz osób niepełnosprawnych oraz wyraził wiele ciepłych słów i opinii. Była też okazja do spotkania z rodzicami uczestników świetlicy terapeutycznej. Rodzice mieli możliwość podzielić się swoimi problemami i troskami z panią Janiną, która zaproponowała swoją pomoc. Zapraszała do kontaktu w biurze poselskim w Prudniku. Na pożegnanie uczniowie wręczyli miłemu gościowi kwiaty i upominek.      

Dziękujemy za miłą wizytę i słodkie podarunki.                            

                                                                  Wychowawca i nauczyciele kl. I-II-III SPDP.


GTranslate

 
images2016 
 
images
 
 
 epuap
 
 bezpieczna szkola
 
 
 

 

stowarzyszenie za_glosem_serca

 fsnt

 

 

 

licznik

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas na Facebooku